ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
');

پروژه های من

دانلود ترجمه مقاله تغییر اشکال سریع و مجزای انحرافی Fast Discrete Curvelet Transforms

عنوان اصلی مقاله:  Fast Discrete Curvelet Transforms

 

 

مقاله تغيير اشكال سريع و مجزاي انحرافي Fast Discrete Curvelet Transforms


دانلود اصل مقاله (رایگان) 
مقاله تغيير اشكال سريع و مجزاي انحرافي Fast Discrete Curvelet Transforms


خلاصه:

این مقاله ۲ روش اجرایی دیجیتالی جدید وابسته ریاضیات، مشهور به (نسل دوم تغییر اشکال انحرافی) ]۱۰ و ۱۲[ در دو و سه بعدی، را تشریح می‌کند. اولین تغییر شکل دیجیتالی بر اساس تغییر اشکال چها گانه سریع در فضای نا برابر (USFFT) اجرا می‌شود در حالیکه روش دو بر اساس پیچیدن نمونه های چهار گانه ویژه انتخاب شده صورت می‌گیرد. دو روش اجرائیی الزاما بخاطر فرآیند شبکه فضائی که برای تعبیر انحرافات در هر مقدار و زاویه بکار می‌روند ماه یکدیگر متفاوت می‌کنند. هر دو تغییر شکل دیجیتالی جدولی از ضرایب انحنای دیجیتالی که فهرست عوامل مقیاس نیز ضمیمه آنهاست را ارائه می‌کنند، همچنین عوامل جهت یابی و عامل مکانیت فضائیی را نیز به پیوست دارند. هر دو روش اجرائی در مورد اجرای فلاپهای O(n2log n) برای n با n با ترتیب cartesian، سرعت زیادی خواهد داشت، بعلاوه آنها قابل معکوس شدن بوده و الگوریتم معکوس و سریعی درباره آنها با ترکیب و پیچیدگی یکسانی وجود دارد.

تغییر اشکال دیجیتالی ما بر اساس روشهای اجرا شده پیشین اثبات شده- بر اساس نسل اول انحرافات با این فرض که ازنظر مفهومی‌ساده تر، سریعتر و افزایش بسیار کمتری نیز دارند. نرم افزار curvelob که هر دو روش اجرائی را انجام می‌دهد نیز در این مقاله ارائه شده و می‌توانید آنرا در آدرس ttp://www.curvelet.orgپیدا کنید.

کلمات کلیدی: تغییر اشکال انحنائی دوم (۲D) و سوم (۳D)، تغییر اشکال سریع چهار گانه، تغییر اشکال چهار گانه سریع غیر همسان، تقسیم سازی سطح صاف، درجه بندی، برش دیجیتالی، فیلتر کردن، پیچیدن

 

 ترجمه در ادامه مطلب

 

برای خرید و یا راهنمایی می توانید با یکی از موارد زیر تماس بگیرید

ایمیل :                         این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (پشتیبانی 24 ساعته)

تلفن تماس :                09104561172 (پشتیبانی 24 ساعته)

برای مشاهده جزئیات و خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت: 15000 تومان
 

دانلود فایل

پشتیبانی آنلاین

تماس و خرید

برای خرید و یا راهنمایی می توانید با یکی از موارد زیر تماس بگیرید

ایمیل     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

تلفن تماس 09144185326
(24 ساعته)

شما اینجا هستید: Home مقاله و پایان نامه مقالات ترجمه شده دانلود ترجمه مقاله تغییر اشکال سریع و مجزای انحرافی Fast Discrete Curvelet Transforms