ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
');

پروژه های من

پروژه تجزیه و تحلیل سازمان انتقال خون با رشنال رز

چکیده:

موضوع این پروژه، تحلیل سازمان انتقال خون، میباشد.در این سند ،ما کلیه اطلاعاتی که طی مصاحبه با کارکنان سازمان انتقال خون ،در رابطه با عملکردشان بدست آوردیم را آورده ایم.

ضمنا،ما برآن شدیم ؛تا کارهای دستی که آنها انجام میدادند را مکانیزه نموده و نرم افزاری ،برای آنها ارائه نماییم.که در این سند توضیح پوسته کاربری آنرا آورده ایم.

به همراه این سند یک فایل BBS نیز از نرم افزار RATIONAL ROSE ارائه نموده ایم.که اختصاری از نام blood bank software است.

مقدمه:

در bbs  ،در بخش use case ،دو چیز ،تحلیل شده است یکی عملکرد کلی سازمان انتقال خون،یعنی کارهایی که در رابطه با اهدا کننده و خون اهدائی وی میباشد که تحت عنوان organization_work_algorithm در یک package ارائه شده است و در package  دیگری که ؛ تحت عنوان designed_software_work_algorithm ارائه شده است. تفسیر و use case مربوط به نرم افزاری که توسط ما طراحی شده است ارائه گردیده است.برای آشنایی با نحوه عملکرد organization_work_algorithm خواننده میتواند،4 عنوان اول این سند را مطالعه نماید و جهت آشنایی با فرم های مورد استفاده در این بخش ها به قسمت پایانی این سند،یعنی بخش ضمیمه مراجعه نماید.و برای آشنایی با نحوه عملکرد و تفسیر designed_software_work_algorithm به بخش پوسته کاربری برنامه طراحی شده که در این سند ،تعبیه شده است مراجعه نماید.

در بخش logical view که درbbs موجود است؛دو package قرار داده شده است یکی به نام class diagram که تحلیل کلاس های نرم افزار طراحی شده در آن قرار گرفته است و package  دیگر که تحت عنوان sequence diagram است حاوی نمودارهای توالی مربوط به کارکرد قسمت های مختلف نرم افزار میباشد.

 

پروژه+فایل رشنال رز+داکیومنت پروژه

برای خرید و یا راهنمایی می توانید با یکی از موارد زیر تماس بگیرید

ایمیل :                         این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (پشتیبانی 24 ساعته)

تلفن تماس :                09104561172 (پشتیبانی 24 ساعته)

برای مشاهده جزئیات و خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت: 10000 تومان
 

دانلود فایل

پشتیبانی آنلاین

تماس و خرید

برای خرید و یا راهنمایی می توانید با یکی از موارد زیر تماس بگیرید

ایمیل     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

تلفن تماس 09144185326
(24 ساعته)

شما اینجا هستید: Home پروژه های برنامه نویسی مهندسی نرم افزار رشنال رز پروژه تجزیه و تحلیل سازمان انتقال خون با رشنال رز